Magician's Support Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα;

+3
Sweeney Todd
George White
Admin
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα;

Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα; Votebarstart33%Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα; Votebarend 33% 
[ 3 ]
Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα; Votebarstart67%Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα; Votebarend 67% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 9
 
 

Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα; Empty Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα;

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιαν 10, 2009 6:44 pm

Μου το έχουν ζητήσει αρκετά μέλη (σχετικά με τα όσα υπάρχουν σε αυτό το φόρουμ).
Θέλετε να παρακολουθούν όλες οι τάξεις όλα τα μαθήματα;
Η αλήθεια είναι ότι δεν θα είναι τόσο ρεαλιστικό πια αλλά τουλάχιστον θα μπορούν να συμμετέχουν όλοι οι μαθητές ανεξάρτητα με το αν έχουμε 3 ή 13 καθηγητές.
Προσέξτε ότι αν παρθεί μία απόφαση μετά αυτό δεν θα αλλάξει (δεν θα γίνει δηλαδή πάλι με προαιρετικά-υποχρεωτικά μαθήματα σε ένα χρόνο).

Παρακαλώ μην ψηφίζετε μόνο αλλά γράψτε και τη γνώμη σας.
Admin
Admin
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μουσική, Υπολογιστές, Βιβλία, Ταινίες, κ.α.
Πόντοι : Δεν αποκτά.
Registration date : 17/10/2008

http://msupport.heavenforum.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα; Empty Απ: Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα;

Δημοσίευση από George White Κυρ Ιαν 11, 2009 8:03 pm

Όχι! Γιατί εκτός από μη ρεαλιστικό θα είναι και κουραστικό και βαρετό για πολλούς μαθητές να κάνουν 13 εργασίες, όπως επίσης και για τους καθηγητές που θα τις ελέγχουν.

Εγώ τουλάχιστον δεν έχω χρόνο για 13 εργασίες.

Κι επίσης, μου αρέσει να επιλέγω όποια προαιρετικά μαθήματα θέλω.

Πόσο καιρό ακόμη δε θα έχουμε καθηγητές για όλα τα μαθήματα; Το πολύ ένα μήνα, και αν κάνω μερικές διαφημίσεις...

George White
New Member
New Member

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ηλικία : 27
Πόντοι : 0
Registration date : 23/11/2008

http://kaloperasakias.forumn.org

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα; Empty Απ: Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα;

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 11, 2009 10:07 pm

Κι εγώ προτειμάω να είναι έτσι τα μαθήματα (αν και για εμένα είναι πιο δύσκολο :-P).
Μακάρι να είναι όπως τα λες και να αποκτήσουμε μέλη...
Admin
Admin
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μουσική, Υπολογιστές, Βιβλία, Ταινίες, κ.α.
Πόντοι : Δεν αποκτά.
Registration date : 17/10/2008

http://msupport.heavenforum.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα; Empty Απ: Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα;

Δημοσίευση από Sweeney Todd Δευ Ιαν 12, 2009 11:08 pm

Θα πρέπει να συμφωνήσω κι εγώ. Δεν θα μου άρεσε να είναι τόσο μονότονο και να μην υπάρχει καμιά διαφοροποίηση ανάμεσα στις τάξεις. Κι μακάρι να έρθουν κι άλλα μέλη γιατί με δύο καθηγητές και δέκα μαθητές δουλεία δεν γίνεται...
Sweeney Todd
Sweeney Todd
New Member
New Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ηλικία : 31
Τόπος : Τρίκαλα
Ασχολίες : ταινίες, βιβλία, μουσική
Πόντοι : 2
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα; Empty Απ: Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα;

Δημοσίευση από Τζάστιν Δευ Ιαν 12, 2009 11:40 pm

Επιπλέον είναι λίγο άδικο, γιατί προς στιγμή οι μόνοι κοιτώνες που παίρνουν βαθμούς είναι το Χάφλπάφ και το Ράβενκλοου. Αλλά αν είναι να έρθουν καθηγητές για όλα τα μαθήματα τότε πάω πάσσο (αλλά το θέμα είναι ότι δεν τους βλέπω!!! )...
Τζάστιν
Τζάστιν
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ηλικία : 31
Πόντοι : 5
Registration date : 08/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα; Empty Απ: Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα;

Δημοσίευση από Sweeney Todd Δευ Ιαν 12, 2009 11:56 pm

Είναι όντως άδικό για τους άλλους δυο κοιτώνες.... Μακάρι να μάθαιναν πιο πολύ για αυτό το φόρουμ, γιατί είναι κρίμα να μην μπορούμε να λειτουργήσουμε σωστά μετά από τόσο καιρό...
Sweeney Todd
Sweeney Todd
New Member
New Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ηλικία : 31
Τόπος : Τρίκαλα
Ασχολίες : ταινίες, βιβλία, μουσική
Πόντοι : 2
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα; Empty Απ: Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα;

Δημοσίευση από Admin Τρι Ιαν 13, 2009 2:37 pm

Τζάστιν, ούτως ή άλλως δεν υπάρχουν μαθητές στο Σλίθεριν, οπότε πάλι κάποιος κοιτώνας δεν θα παίρνει βαθμούς.
Η καλύτερη λύση που μπορώ να βρω είναι να μαζευτούν περισσότερα μέλη αλλά δεν ξέρω που μπορώ να το διαφημίσω.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Τρι Οκτ 28, 2014 9:22 pm, 1 φορά
Admin
Admin
Διαχειρίστρια
Διαχειρίστρια

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μουσική, Υπολογιστές, Βιβλία, Ταινίες, κ.α.
Πόντοι : Δεν αποκτά.
Registration date : 17/10/2008

http://msupport.heavenforum.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα; Empty Απ: Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα;

Δημοσίευση από Morticia Goth Παρ Ιαν 23, 2009 4:18 pm

Οχι, καλύτερα να μην είναι όλα υποχρεωτικά... είναι κουραστικό και καταπιεστικό να έχουν οι μαθητές 13 εργασίες και όπως είπε και ο George, έχουν ήδη πάρα πολλά στην πραγματικότητα με αποτέλεσμα να μην μπορούν να ανταπεξέλθουν στις απαιτήσεις του φόρουμ... στο κάτω κάτω, σκοπός είναι η διασκέδαση όχι η υπενθύμηση ότι οι περισσότεροι, αν όχι όλοι είμαστε ακόμη μαθητές...

Morticia Goth
New Member
New Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 30
Registration date : 23/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα; Empty Απ: Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα;

Δημοσίευση από Karen Smith Σαβ Ιαν 24, 2009 7:44 pm

ολοι την ιδια δουλεια θα κανουμε
Karen Smith
Karen Smith
New Member
New Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ηλικία : 29
Registration date : 18/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα; Empty Απ: Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα;

Δημοσίευση από Morticia Goth Σαβ Ιαν 24, 2009 8:21 pm

Τι εννοείς? Δεν νομίζω πως ένας μαθητής που έχει επιλέξει όλα τα μαθήματα θα κάνει την ίδια δουλειά με έναν που περιορίζεται στα υποχρεωτικά, για παραδειγμα...

Morticia Goth
New Member
New Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 30
Registration date : 23/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα; Empty Απ: Θέλετε όλες οι τάξεις να παρακολουθούν όλα τα μαθήματα;

Δημοσίευση από George Cullen Τρι Μαρ 03, 2009 12:25 pm

οχι δεν λεει

George Cullen
New Member
New Member

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 28
Registration date : 28/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης